"Kouč neradí. Kouč je osoba, ktorá ti poskytne bezpečný a dôverný priestor na znovuobjavenie tvojich pokladov, skrytého potenciálu, aby si si mohol a vedel poradiť sám. Najväčší odborník na tvoj život, si ty sám." Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"….

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1

Vzťahy

Koučing medziľudských vzťahov pre

  • rodiny
  • rodičov
  • partnerov
    /jednotlivcov, páry, skupiny/

Čo môžete získať:

  • schopnosť nazerať na veci, problémy, životné situácie z iného uhla pohľadu, vidieť a rozoznávať rôzne vzorce správania, presvedčenia a obavy, ktoré sú príčinou opakovania tých istých životných chýb, schopnosť vzájomne komunikovať, pozerať sa na problém očami toho druhého, porozumieť emóciám, zaujať postoj k tomu, čo neviete ovplyvniť a nemáte pod kontrolou, zvládnuť umenie nemanipulovať, pochopiť konanie druhého, naučiť sa “ ťahať za jeden povraz”, dospieť k dohode, ku konsenzu, navrátiť do vzťahov dôveru 

Inšpirujte sa príbehom pani Janky a pána Jozefa, ktorí majú  niečo spoločné - nefunkčné vzťahy.

 

Koučovací program VZŤAHY.

Odporúčaný počet 3 až 6 koučovacích rozhovorov  (jedno koučovacie sedenie trvá 60-90min.)

Prvá informačná schôdzka je vždy ZDARMA! 

Informácie o zvýhodnenej cene Koučovacieho programu.

 

Osobná skúsenosť s koučovaním:

"U mňa Slávka prišla tak náhodne do života alebo, aby som lepšie povedala ako znamenie:) Stretnutie s ňou ma iba utvrdilo, že je to správne. Osoba plná života, pozitívnej energie, úsmevu, krásneho vyžarovania. Ďakujem za hodiny rozprávania, ktoré mi dalo viac ako som si myslela. Odporúčam každému kto chce nájsť svoju cestu, zistiť podstatu svojho JA, alebo rieši iné životné okamihy, či už pracovné alebo súkromné. Pekne postupne prídete za pomoci Slávky na to, čo už vo Vás je skryté, neradí, nepovie čo máte robiť, počúva, pýta sa .... odpoviete si sami :) verte mi, funguje to ....... " Každý má svoju cestu, každý sa rozhoduje sám, po akej ceste pôjde....dôležité je rozhodnúť sa a vidieť tu cestu a hlavne počúvať svoje srdce :) ĎAKUJEM."  

Silvia Leczová, obchodný zástupca

 

Objednať program

Objednávka programu

“Pri nedorozumení s vašimi milovanými, riešte len vzniknutú situáciu. Neťahajte do toho minulosť.”

Dalajláma

Kontakt
Moje meno je Slávka Kočanová, som profesionálny certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, PCC (ICF)
ČR +420 777 902 100
SR. +421 908 158 268
info@zivotskoucom.sk

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2023 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET