"Kouč neradí. Kouč je osoba, ktorá ti poskytne bezpečný a dôverný priestor na znovuobjavenie tvojich pokladov, skrytého potenciálu, aby si si mohol a vedel poradiť sám. Najväčší odborník na tvoj život, si ty sám." Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"….

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1

Životná inventúra

Koučing zameraný na hľadanie a nachádzanie životnej cesty

určený pre individuálnych klientov, ktorí túžia po

  • životnej zmene - novom začiatku
  • vedomom živote vo svojich rukách
  • životnom nadhľade
  • naplnení a objavení zmyslu života
  • osobnom rozvoji, životnej spokojnosti a rovnováhe

 

Prínosy programu:

  • porozumenie samým sebe, znovuobjavenie vlastnej jedinečnosti, napĺňanie vlastných predstáv o živote, nadobudnutie sebadôvery a dôvery vo vlastné schopnosti, nájdenie zdrojov a znovuobjavenie skrytého potenciálu,  získanie nadhľadu na vec a na situáciu, v ktorej sa nachádzate, nové možnosti ako životné situácie riešiť, vedomý život, život s radosťou a v rovnováhe. Naučíte sa efektívne oddychovať, venovať sa tomu, čo Vás baví, rozoznávať a určovať si priority, naučíte sa povedať “nie”, redukovať stres, naučíte sa užívať si život a plánovať aktivity smerujúce k zmene, budovať nové návyky k sebe a svojmu zovňajšku - sebeláska, naučíte sa obnoviť si vzťah medzi rozumom a srdcom, poupratovať si vo svojom vnútri, zladiť priority s vnútornými hodnotami a životnými postojmi

 

Inšpirujte sa príbehom pani Zuzany, ktorá túžila znovuobjaviť zmysel života

 

Koučovací program ŽIVOTNÁ INVENTÚRA

Odporúčaný počet 3 až 6 koučovacích rozhovorov  (jedno koučovacie sedenie trvá 60-90min.)

Prvá informačné stretnutie je vždy ZDARMA. 

Informácie o zvýhodnenej cene Koučovacieho programu 

 

Osobná skúsenosť s koučovaním:

"Bola som stratená, ale vďaka Život s koučom a so Slávkou som sa našla. Slávka mi pomohla vidieť svet farebne a nie čierno, bielo, alebo ružovo...Pozerať sa na veci inak, žiť VEDOMÝ život. So Slávkou sme sa veľa rozprávali, Slávka úžasne počúva, je trpezlivá a dáva správne otázky. Pri Slávke som o sebe zistila také veci, o akých som ani netušila. Život s koučom URČITE odporúčam všetkým, a to aj preto, že Slávka neposudzuje a neodsudzuje, a teda je objektivna. Prajem Vám, Slávka, nech sa Vám darí a nech máte veľa spokojnych klientov. Ste úžasný človek!"  

Lucia Hradiská, daňová kontrolórka - po materskej dovolenke

 

Objednať program

Objednávka programu

“Život je iba zrkadlo, a to čo uvidíte tam von, musíte najskôr uvidieť vo vašom vnútri.“

Jacob Bigelow

Kontakt
Moje meno je Slávka Kočanová, som profesionálny certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, PCC (ICF)
ČR +420 777 902 100
SR. +421 908 158 268
info@zivotskoucom.sk

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2023 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET