"Kouč neradí. Kouč je osoba, ktorá ti poskytne bezpečný a dôverný priestor na znovuobjavenie tvojich pokladov, skrytého potenciálu, aby si si mohol a vedel poradiť sám. Najväčší odborník na tvoj život, si ty sám." Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"….

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1

Kariéra a úspech

koučing určený pre jednotlivcov, ktorí v pracovnej oblasti hľadajú

  • zmysel a poslanie
  • motiváciu
  • kreativitu
  • úspech, výsledky
  • viac času, rovnováhu

Čo môžete koučovaním získať

  • dôveru vo svoje schopnosti, zlepšenie pracovnej výkonnosti, plán akčných krokov, ktoré povedú k požadovanej zmene,  udržanie si pracovnej pozície alebo zmenu zamestnania
  • uvedomenie si, čo chcete robiť, v čom sa chcete zlepšiť, v čom ste dobrý/á, na čo sa zamerať, čo robíte s radosťou, čo Vám dáva zmysel, čo Vás napĺňa a čo je Vašim poslaním v pracovnej oblasti, uvedomenie si bariér, prekážok na ceste k úspechu a nájdenie riešení ako ich prekonať, nájdenie a udržanie vnútornej motivácie, efektívnejšie plánovanie času
  • porozumenie samým sebe, nadobudnutie sebadôvery, nájdenie zdrojov a znovuobjavenie skrytého potenciálu, získanie nadhľadu na vec/problém a na pracovnú situáciu, v ktorej ste sa ocitli, nachádzanie nových možností ako tieto situácie riešiť. Naučíte sa rozoznávať a určovať si priority, naučíte sa povedať “nie”, redukovať stres, naučíte sa plánovať  si aktivity smerujúce k zmene, budovať nové návyky a eliminovať zlozvyky a ak to bude potrebné, zladovať si priority s vnútornými hodnotami a nastaveniami, s cieľom znovunastoliť rovnováhu medzi prácou a súkromným životom.

 

Inšpirujte sa príbehom mojej malej klientky, ktorý je o tom, že kto vie PREČO, dokáže akékoľvek AKO

 

Koučovací program KARIÉRA A ÚSPECH

Odporúčaný počet 3 až 6 koučovacích rozhovorov (koučovací rozhovor trvá 60min.)

Prvá informačná schôdzka je vždy ZDARMA!

Informácie o zvýhodnenej cene programu.

 

Osobné skúsenosti s koučovaním:


"Ďakujem za Váš otvorený a profesionálny prístup. Vaše koučovanie mi pomohlo nájsť nový prístup a ďalšie nápady, ako sa zlepšovať v mojej práci. Odporúčam to každému, kto chce na sebe pracovať, hľadá riešenia a ide za svojim cieľom."  

Ing. Rastislav Jasaň, konateľ poisťovacej spoločnosti  


"Moju prvú skúsenosť s koučingom hodnotím pozitívne. Veľmi oceňujem príjmený a profesionálny prístup pani Kočanovej. Odporúčam koučing vyskúšať každému kto má záujem lepšie spoznať sámeho seba a je ochotný na sebe pracovať."  

Beáta Gibová, študentka - čerstvá absolventka vysokej školy 
 

 

Objednať program

Objednávka programu

“Úspech je potomkom odvahy.”

Voltaire

Kontakt

Moje meno je Slávka Kočanová, som profesionálny certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, PCC (ICF)
ČR +420 777 902 100
SR. +421 908 158 268
info@zivotskoucom.sk

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2024 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET