"Kouč neradí. Kouč je osoba, ktorá ti poskytne bezpečný a dôverný priestor na znovuobjavenie tvojich pokladov, skrytého potenciálu, aby si si mohol a vedel poradiť sám. Najväčší odborník na tvoj život, si ty sám." Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"….

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1

Programy

Rozsah spolupráce v koučingu vychádza z požiadaviek a situácie klienta. Výber koučovacieho programu do značnej miery závisí od koučovacej témy a slúži pre klientovu lepšiu orientáciu. Ak  Vám žiaden z ponúkaných programov nevyhovuje, prihláste sa na individuálny program, ktorý bude prispôsobený na mieru Vašim predstavám.

Transakčný koučing – rýchle efektívne riešenia a rozhodnutia za krátky čas /3-6 rozhovorov v trvaní 60min./ - rieši “čo chcete”, “ako to chcete”, “ aký zdroj, postup, akciu použijete” – výsledok je rýchla efektívna zmena, možno nie dlhodobá

Transformačný koučing – hlbší a komplexnejší koučing, pracuje s hodnotami, postojmi a hlbším zmyslom – cieľom je zosúladiť priority, ciele s vnútornými hodnotami, výsledky sú trvalejšie, dochádza k zmene postoja a častokrát aj k zmene návykov /5-10 a viac sedení v trvaní 75min,/

 

Cena koučingu a koučovacích programov

Prvé informačné stretnutie je vždy zdarma.

 INDIVIDUÁLNY KOUČING - jeden online koučovací rozhovor v trvaní 90min.    120,- eur 

 

 Koučovací program 3K/6K VZŤAHY  od 270,- eur pri platbe vopred

 Koučovací program 3K/6K KARIÉRA  a  ÚSPECH    od 270,- eur pri platbe vopred

Koučovací program 5K/10K  ŽIVOTNÁ INVENT'ÚRA  od 375,- eur  pri platbe vopred

 

Život s koučom garantuje 30% zľavu pre študentov, dôchodcov a matky na materskej dovolenke.

Ceny sú uvádzané s DPH.

O bezplatnom informačnom stretnutí a o aktuálnom cenníku, akciách, či zľavách vás rada informujem e-mailom, prípadne osobne. 

 

 

“Kreativita vyžaduje odvahu opustiť istoty.”

Erich Fromm

Kontakt

Moje meno je Slávka Kočanová, som profesionálny certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, PCC (ICF)
ČR +420 777 902 100
SR. +421 908 158 268
info@zivotskoucom.sk

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2024 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET