"Kouč neradí. Kouč je osoba, ktorá ti poskytne bezpečný a dôverný priestor na znovuobjavenie tvojich pokladov, skrytého potenciálu, aby si si mohol a vedel poradiť sám. Najväčší odborník na tvoj život, si ty sám." Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"….

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1

Jarná ochutnávka koučingu ONLINE

Život s koučom

Jarná ochutnávka koučingu alebo jarný detox? Nepremeškajte online ochutnávku koučingu ZDARMA.

 

Jedinečnú príležitosť vyskúšať si online koučing so Život s koučom máte v termíne od 4.4. do 14.4.2022. Po zaslaní kontaktných údajov /celé meno, e-mail, telefónne číslo/ si spolu dohodneme termín ochutnávky. Táto ochutnávka, alebo ak chcete, prvé zoznámenie sa s koučingom a koučom, trvá približne 30 minút /Skype, ZOOM/ a vy si budete môcť vyskúšať - ochutnať, či vám táto metóda sebarozvoja vyhovuje a rozhodnúť sa pre niektorý z koučovacích programov. Pre odvážnych ochutnávačov koučingu platí moja ponuka 30% zľavy na všetky koučovacie programy, pri ich zakúpení do konca júna 2022.

 

Chcem ochutnať

Kontakt

Moje meno je Slávka Kočanová, som profesionálny certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, PCC (ICF)
ČR +420 777 902 100
SR. +421 908 158 268
info@zivotskoucom.sk

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2024 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET