"Kouč neradí. Kouč je osoba, ktorá ti poskytne bezpečný a dôverný priestor na znovuobjavenie tvojich pokladov, skrytého potenciálu, aby si si mohol a vedel poradiť sám. Najväčší odborník na tvoj život, si ty sám." Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"….

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1

Ochutnávka

Individuálna ochutnávka

Keď máte chuť investovať do svojho osobného rozvoja, zlepšiť svoje vzťahy s okolím, urobiť zásadnú zmenu vo svojom živote, posunúť sa bližšie k požadovanej zmene za kratší čas,  nájsť cestu na dosiahnutie svojich snov a cieľov,  stále máte jedinečnú príležitosť ochutnať koučing so  Životom s koučom, resp. vyskúšať si túto metódu sebarozvoja na vlastnej koži.

Stačí, keď sa prihlásite prostredníctvom formulára na sezónnu individuálnu ochutnávku koučingu, ktorá je GRÁTIS a je  súčasťou prvého informačného stretnutia.

Príležitosť ochutnať koučing zdarma máte  4x do roka, a to, v lete, na jeseň, v zime a na jar. O sezónnej ochutnávke sa dozviete  včas na stránke Život s koučom v sekcii “AKCIE” a tiež na FB stránke Život s koučom - Slávka Kočanová.  

Po kliknutí na "Chcem ochutnať" a následnom zaslaní kontaktných údajov si spolu dohodneme miesto a čas ochutnávky. Táto ochutnávka, alebo ak chcete, prvé zoznámenie sa s koučingom a koučom, trvá približne 30-45minút a vy si budete mocť vyskúšať- ochutnať, či vám táto metóda vyhovuje a rozhodnúť sa pre niektorý z koučovacích programov.

 

OCHUTNAJ  A VYHRAJ!

Koučing je kreatívna metóda, ktorá motivuje, inšpiruje a posúva, preto si Život s koučom pripravil pre jedného z vás za každou ochutnávkou prekvapenie v podobe malého inšpiratívneho darčeka . Stačí ochutnať  Život s koučom, sledovať FB stránku a môžete sa tešiť dvakrát. 

Workshop

Zoznámiť sa s koučingom  a ochutnať Život s koučom môžete aj na workshopoch. Workshop je forma skupinového koučingu, čiže sa jedná o skupinovú ochutnávku koučingu. Vybrať si workshop môžete v sekcii "NOVINKY". Informácie o aktuálnom workshope sú pravidelne zverejňované aj na FB stránke Život s koučom.

Chcem ochutnať

Chcem ochutnať

Odoslaním objednávky/prihlášky dávate súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií

Ochrana Vašich osobných údajov je pre nás prioritou. Zoznámte sa s našimi zásadami spracovania osobných údajov.

Kontakt

Moje meno je Slávka Kočanová, som profesionálny certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, PCC (ICF)
ČR +420 777 902 100
SR. +421 908 158 268
info@zivotskoucom.sk

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2024 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET