"Kouč neradí. Kouč je osoba, ktorá ti poskytne bezpečný a dôverný priestor na znovuobjavenie tvojich pokladov, skrytého potenciálu, aby si si mohol a vedel poradiť sám. Najväčší odborník na tvoj život, si ty sám." Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"….

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1

Predvianočné zamyslenie sa pre Ženuškáreň

Vianoce môžu za to, že musíme drieť. Dá sa to aj inak.

 

Život s koučom 

 

Trošku som sa rozpísala✍️ O čom? No predsa o Viankach! A tiež o našich očakávaniach, presvedčeniach, aj o upratovaní, strese, hádkach, svokrovcoch a o tom, že sa to všetko dá aj inak...

Pred Vianocami sa robia najväčšie poriadky, nákupy, všetko musí byť tip top. Na Štedrý večer sme tak vyčerpané, že už nemáme ani silu sa radovať. Povedali sme si, že tieto sviatky chceme prežiť v harmónii a cítiť ozajstné šťastie. Slávka Kočanová, profesionálna koučka v oblasti osobného rozvoja, nám k tomu prezradila viac. 

Celý rozhovor nie len o Vianociach nájdete na zenuskaren.sk

 

 

Vyplniť prihlášku

Kontakt
Moje meno je Slávka Kočanová, som externý certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, ACC (ICF)
Kmeťová 13
Košice
+421 908 158 268

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2020 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET