"Kouč neradí. Kouč je osoba, ktorá ti poskytne bezpečný a dôverný priestor na znovuobjavenie tvojich pokladov, skrytého potenciálu, aby si si mohol a vedel poradiť sám. Najväčší odborník na tvoj život, si ty sám." Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"….

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1

Ako ostať sami sebou

"Už existuje toľko názorov aký ma človek byť, že najlepšie urobíme, keď zostaneme akí sme,....sami sebou."

 

Život s koučom

 

Trikrát S

  • Navrátiť sebadôveru

  • Získať sebaistotu

  • Nadobudnúť sebauvedomenie

 

Tento inšpiratívny workshop vám dá zopár dobrých tipov ako:

porozumieť samým sebe, znovuobjaviť svoju jedinečnosť, napĺňať svoje vlastné predstavy a potreby, dôverovať vlastným schopnostiam,  nachádzať zdroje a byť so sebou spokojný. Byť OK.

Workshop vás nasmeruje k novým pohľadom na samých seba v rôznych životných situáciách a ukáže vám nové možnosti ako životné situácie riešiť, veriť si a ostať pritom sami sebou.

 

“Buď tým človekom, ktorým CHCEŠ BYŤ,

NIE TÝM, ČO CHCÚ INÍ ABY SI BOL. ”  

 

Kedy:  marec 2022

Kde: ONLINE

Trvanie workshopu: 180 min.

Cena: 25,- eur

 

!!! Špeciálna ponuka 2v1:  59,- eur !!!

Ponuka obsahuje 3 hodinový workshop, materiál

+ 1 hodina individuálneho koučovania u mňa v koučovni /60-90min./

Túto ponuku odporúčam v tom prípade, ak chcete na téme popracovať aj individuálne. Termín individuálneho koučovania si dohodneme po prihlásení sa na tento workshop. 

 

Život s koučom


"Šťastie je milovať sám seba,
byť sám sebou a neprekážať si.
Potom nie je problém milovať ostatných."
J.Dušek

 

Už vás niekedy napadlo položiť si otázku “Kto som?” alebo “Ako dobre sa poznám?”

A zamysleli ste sa nad tým, prečo sa stále dookola snažíme napĺňať to, čo sa od nás očakáva, čo od nás očakáva naše okolie, namiesto toho, aby sme napĺňali svoje vlastné predstavy?….Napríklad očakávanie byť lepšími, krajšími, rýchlejšími, výkonnejšími, dokonalejšími, bezchybnými….A čo keď našim poslaním na tomto svete, našou podstatou je skôr šíriť kľud, harmóniu, pohodu a lásku? A prečo si napríklad namiesto organizovania, objavovania, či tvorenia v pracovnej oblasti zvolíme radšej súťaženie, kariérny rast, riadenie druhých a dosahovanie ambicióznych cieľov za každú cenu? Prečo sa chováme tak, ako sa od nášho postavenia, od našej spoločenskej úlohy -  statusu očakáva, aj keď nám to je neprirodzené a necítime sa byť vo “vlastnej koži”? Nie sme v tom sami sebou.

Pretože nevieme, kto sme, alebo to odmietame prijať a máme obavy byť prirodzení? Pretože sa bojíme odmietnutia, sklamania a neúspechu? Pretože cítime tlak okolia na našu dokonalosť?

Každý človek potrebuje nájsť "svoje doma". To je zo všetkého najdôležitejšie. Aby poznal sám seba a rozumel sám sebe. Aby mu bolo dobre so sebou samým. K tomu ale potrebuje vedieť, čo chce a čo nechce, čo mu robí dobre a čo nie, kam chce dojsť a čo je pre to ochotný urobiť.

 

"Nedostávame to, čo chceme. Dostávame to, čo sme."

 

Buďme sami sebou, ale keď už v tom budeme, snažme sa byť ku sebe čo najviac úprimní...

 

Život s koučom

 

Ako to bude prebiehať a čo vás na workshope čaká:

Budeme pozorne načúvať /svojmu vnútru/, nastavíme si zrkadlo, budeme sa hrať, rozprávať sa, nahlas premýšľať, hľadať riešenia, kresliť, precvičíme si predstavivosť a kreativitu. Spoločne budeme hľadať vaše odpovede.

Pre koho je workshop:

Pre všetkých, ktorí túžia byť skutočne a prirodzene sami sebou. Pre tých, ktorí chcú navrátiť sebadôveru, dôveru vo svoje schopnosti,  túžia po kvalite života, dobrých vzťahoch a osobnom rozvoji. Nie len pre ženy :-)

 

Praktické informácie:

Maximálny počet účastníkov 10

Špeciálna ponuka 2v1: zahŕňa navyše individuálny koučing  online/60-90min./

Váš záujem o špeciálnu ponuku prosím uveďte v predmete prihlášky. /Mám záujem o špeciálnu ponuku 2v1/

Po vyplnení a zaslaní prihlášky obdržíte informácie potrebné k úhrade. Prihláška na workshop je záväzná.

Poplatok za workshop je potrebné uhradiť vopred na účet a po úhrade je nevratný.  Vaše miesto na workshope Vám viem garantovať len včasnou úhradou registračného poplatku. Registračný poplatok sa vracia len v prípade, ak sa akcia nebude konať.

Ak máte záujem o workshop v inom termíne alebo máte záujem o individuálnu spoluprácu, kontaktujte ma na info@zivotskoucom.sk

 

"Buďte sami sebou. Všetci ostatní sú už obsadení." Oscar Wilde


Verím, že bodom, kde to všetko začína a končí je ten, že človek porozumie sám sebe. Poznanie samých seba nie je jednoduchá a už vôbec nie krátka cesta, ale je cestou nastolenia rovnováhy a cestou každodennej radosti zo života...aj o tom je Život s koučom.

Teším sa na stretnutie s vami na tomto workshope.


Slávka Kočanová

certifikovaný kouč, váš partner a sprievodca pre Život s koučom

 

 

Vyplniť prihlášku

Kontakt
Moje meno je Slávka Kočanová, som profesionálny certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, PCC (ICF)
ČR +420 777 902 100
SR. +421 908 158 268
info@zivotskoucom.sk

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2023 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET