"Kouč neradí. Kouč je osoba, ktorá ti poskytne bezpečný a dôverný priestor na znovuobjavenie tvojich pokladov, skrytého potenciálu, aby si si mohol a vedel poradiť sám. Najväčší odborník na tvoj život, si ty sám." Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"….

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1

Workshop Zmena je Život 11.5.2017

O tému týkajúcu sa zmien v živote je stále veľký záujem a preto som sa rozhodla, že si ju zopakujeme. Aj tentokrát ste sa snažili rozpoznávať, či naozaj potrebujete uskutočniť nejakú životnú zmenu,  uvedomiť si realitu, v ktorej sa nachádzate a verím, že vás to nasmerovalo k novým pohľadom na vec, k novým možnostiam a alternatívam. A poniektorým z vás tento workshop možno ukázal aj cestu von z bludného kruhu. 

Ďakujem za čas, ktorý ste obetovali, cestu, ktorú ste merali, za každú spätnú väzbu a verím, že si každý z vás odniesol z workshopu "niečo" nové a užitočné...či už uvedomenie, potvrdenie, "aha" efekt, inšpiráciu, či nakopnutie do akcie na vašej ceste životom, a tiež, príjemný pocit zo stretnutia so zaujímavými ľudmi so zmyslom pre humor ;-) ĎAKUJEM a teším sa nabudúce!

Verím, že jedna malá zmena každý deň môže v konečnom dôsledku priniesť obrovskú životnú zmenu.

"Cesta je cieľ..."

Ďakujem aj Monike a Robovi z Harmónie - centra sebarozvoja za ich starostlivosť a podporu.

Kontakt
Moje meno je Slávka Kočanová, som profesionálny certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, PCC (ICF)
ČR +420 777 902 100
SR. +421 908 158 268
info@zivotskoucom.sk

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2022 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET