"Kouč neradí. Kouč je osoba, ktorá ti poskytne bezpečný a dôverný priestor na znovuobjavenie tvojich pokladov, skrytého potenciálu, aby si si mohol a vedel poradiť sám. Najväčší odborník na tvoj život, si ty sám." Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"….

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1

Zóna komfortu - rozhovory s koučom

Život s koučom

Bezpečná zóna pre dôverné rozhovory na rôzne témy, ktoré vás budú zaujímať a ktoré stoja za spoločné preskúmanie, zdieľanie.

Niečo nás brzdí, niečo limituje, niečoho sa bojíme a to niečo vieme aj pomenovať. Spoločne budeme pátrať, objavovať a definovať - čo to niečo je.

ZÓNA KOMFORTU - rozhovory s koučom 

Téma:  Ach tie naše... "ZLOZVYKY a AUTOMATIZMY"
Miesto: ONLINE /ZOOM link/
Termín: 

Účasť bezplatná! Registrácia vopred nutná.

Po zaslaní e-mailu na info@zivotskoucom.sk Vám bude zaslaný prihlasovací link do Zóny komfortu.

 

V Zóne komfortu nemusí nič rásť, nič sa posúvať, nič sa "robiť"....v Zóne komfortu stačí zdieľať, rozprávať sa, inšpirovať sa navzájom, cítiť sa dobre, medzi ľuďmi, ktorí nám rozumejú.


Čo budeme robiť?
Bola by som rada a verím, že aj vy oceníte, ak by sme 90 minút využili užitočne na zdieľanie našich skúsenosti s tým, čo nám bráni alebo niečo, čo nám naopak pomáha opustiť Zónu komfortu. Niečo nás brzdí, niečo limituje, niečoho sa bojíme, niečo nás motivuje, niečo poháňa a to niečo vieme aj pomenovať. Spoločne budeme pátrať, objavovať a definovať - čo to niečo je.
Tieto diskusie na rôzne témy nemusia hneď viesť k niečomu konkrétnemu a nemusia mať žiadny záver, ani výsledok. Teda aspoň u vás nemusí, u mňa môže, pretože vás začnem viac chápať a rozumieť vám. Viem a cítim, že sa niekedy potrebujete len tak vyrozprávať, pozdielať svoje príbehy a nepotrebujeme hneď hľadať vlastné riešenia. Môžete si odniesť z diskusie to, čo v danom momente najviac potrebujete.

Rozhovory budú prebiehať v bezpečnej zóne pri káve, čajíku, koláčiku... :-) 
Moderovať, usmerňovať diskusiu a vytvárať vám priestor pre dôverné rozhovory bude moja maličkosť Slávka Kočanová Kouč a len pripomínam, že tak ako vo FB skupine - ZÓNA KOMFORTU, tak aj v tej reálnej a živej sa

- neposudzuje
- neodcudzuje
- neporovnáva
- neškatuľkuje
- neradí

Je dovolené 
- rešpektovať
- tolerovať
- byť sám sebou
- pýtať sa
- inšpirovať
- odporúčať

Pokúsim sa vám vytvoriť bezpečnú zónu pre rozhovory na rôzne témy, ktoré vás budú zaujímať a ktoré stoja za spoločné preskúmanie, zdieľanie. Či to bude správna cesta, ukáže čas.

Nemám ambíciu plánovať pravidelné stretnutia, všetko to záleží od vás, vašej chute, chcenia, záujmu. Kde je vôľa, tam je cesta.

Účasť v Zóne komfortu-rozhovory s koučom je bezplatná. 
O Vašej účasti ma prosím informujte vopred zaslaním e-mailu na info@zivotskoucom.sk alebo vo  FB udalosti, či v msg správe. Spolieham na Vaše slovo a verím, že ma v tom nenecháte samú. Ďakujem.

A prečo by ste do Zóny komfortu mali určite prísť? Som si istá, že odpoveď poznáte :-)
Nájdete ju u seba "doma"...

                                        "Ak chceš ísť rýchlo, choď sám, ak chceš ísť ďaleko, poďme spolu..."


Pridajte sa k nám do FB skupiny Zóna komfortu 

Sledujte udalosť ZÓNA KOMFORTU - rozhovory s koučom

FB: @zivotskoucom

www.zivotskoucom.sk

Insta: @zivot_s_koucom

 

Život s koučom - Slávka Kočanová

medzinárodne certifikovaný kouč /ACC/

Kontakt

Moje meno je Slávka Kočanová, som profesionálny certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, PCC (ICF)
ČR +420 777 902 100
SR. +421 908 158 268
info@zivotskoucom.sk

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2024 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET