"Kouč neradí. Kouč je osoba, ktorá ti poskytne bezpečný a dôverný priestor na znovuobjavenie tvojich pokladov, skrytého potenciálu, aby si si mohol a vedel poradiť sám. Najväčší odborník na tvoj život, si ty sám." Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"….

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1

VENUJ KOUČING pod stromček!

Život s koučom

 

Špeciálna predvianočná akcia

 

Myslíte si, že by bol online koučing skvelý tip na darček pod vianočný stromček pre vás alebo vašich príbuzných? Máte vo svojom okolí niekoho, kto túži po osobnom rozvoji a online koučing by ho potešil?
Obdarujte seba a vašich najbližších darčekovou poukážkou od Život s koučom. 

 

  ❗️VENUJ KOUČING pod stromček❗

Život s koučom

 

 

 

 

 

ONLINE Koučovacie programy 

KARIÉRA a ÚSPECH     !4 koučingy za cenu 3!

ŽIVOTNÁ INVENTÚRA  !5 koučingov za cenu 4!

VZŤAHY                         !5 koučingov za cenu 4!

 

Akcia  platí do 20.12.2021! 

Venovať koučing pod stromček je jednoduché. Stačí kliknúť na jeden z vybraných koučovacích programov, objednať si program cez formulár a do predmetu napísať "chcem venovať koučing pod stromček". Obratom Vám pošlem informácie potrebné k úhrade a dohodneme si spôsob doručenia darčekovej poukážky. Na prvý koučing so mnou je potrebné sa registrovať do troch mesiacov od obdržania darčekovej poukážky. 

 

!Získaj koučing pod stromček!
Zapoj sa do zdielacej súťaže na FB @zivotskoucom a na Instagrame @zivot_s_koucom o dva darčeky od Život s koučom! Štartujeme 1.12.2021!                                     

          Život s koučom    Život s koučom

 

 

 

 

Kontakt
Moje meno je Slávka Kočanová, som profesionálny certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, PCC (ICF)
ČR +420 777 902 100
SR. +421 908 158 268
info@zivotskoucom.sk

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2022 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET