"Kouč neradí. Kouč je osoba, ktorá ti poskytne bezpečný a dôverný priestor na znovuobjavenie tvojich pokladov, skrytého potenciálu, aby si si mohol a vedel poradiť sám. Najväčší odborník na tvoj život, si ty sám." Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"….

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1

STAŇTE SA PÁNOM SVOJHO ČASU - minisprievodca zdarma

Život s koučom

 

Minisprievodca “STAŇTE SA PÁNOM  SVOJHO ČASU” je užitočný sprievodca v plánovaní vášho času.

Tento minisprievodca vám pomôže efektívne plánovať váš čas podľa dôležitosti a urgentnosti úloh. Kľú­čom k správ­nemu roz­ho­do­va­niu je vedieť zhodnotiť, čo je dôležité a urgentné, a taktiež, vedieť od seba rozlíšiť tieto dva pojmy, pretože to, čo je urgentné ešte neznamená, že je aj dôležité. Skúste si plánovať čas s našim minisprievodcom a dajte nám vedieť, ako sa vám darilo...

Stiahnúť

Súhlasím so zasielaním noviniek a správ na môj email

Odoslaním objednávky/prihlášky dávate súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií

Ochrana Vašich osobných údajov je pre nás prioritou. Zoznámte sa s našimi zásadami spracovania osobných údajov.

Kontakt
Moje meno je Slávka Kočanová, som profesionálny certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, PCC (ICF)
ČR +420 777 902 100
SR. +421 908 158 268
info@zivotskoucom.sk

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2023 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET