"Kouč neradí. Kouč je osoba, ktorá ti poskytne bezpečný a dôverný priestor na znovuobjavenie tvojich pokladov, skrytého potenciálu, aby si si mohol a vedel poradiť sám. Najväčší odborník na tvoj život, si ty sám." Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"….

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1

Po stopách vnútornej motivácie

Inšpiratívny a kreatívny workshop o tom, ako si udržať motiváciu na "uzde" a o nachádzaní rozdielov medzi vnútornou a vonkajšou motiváciou, resp. medzi tým, čo naozaj chcete, čo by ste mali a čo musíte.

 

Život s koučom

 

Viete definovať,  čo vám chýba k tomu, aby ste dosiahli lepší výsledok? Čo potrebujete k tomu, aby ste s nejakou činnosťou začali?  Čo to je, čo vás motivuje vytrvať pri nejakej činnosti dlhodobo a čo by ste potrebovali k tomu, aby ste každú  akciu doviedli do úspešného konca? Verím, že tento inšpiratívny workshop vám dá odpovede na tieto otázky a poskytne vám trochu iný  pohľad na motiváciu ako takú, a taktiež na jej zdroje. Workshop vás má inšpirovať v nachádzaní rozdielov medzi vnútornou a vonkajšou motiváciou, resp. medzi tým, čo naozaj chcete, čo by ste mali a čo musíte.

 

“ Uprostred svojho bytia máš odpoveď, vieš kto si, a vieš čo chceš…” Lao-c   

 

Kedy:  4.apríl 2019 , 16:30hod. /štvrtok/

Kde: Libresso Books & Coffee, Hlavná 29 Prešov

Trvanie workshopu:  3hod.

Cena: 20,- eur

 

Počuli ste niekedy o tom, že tie najlepšie výkony  vznikajú bez motivácie? Ak to nie je motivácia, ktorá nás poháňa ako dvanásťvalcový motor k výkonu, tak čo to potom je? Venovali ste sa už niekedy nejakej činnosti s takou vášňou, že pre vás dosahovanie akýchkoľvek výsledkov nebol žiaden problém, naopak, parádne ste si užili všetko, čo ste si  zaumienili?

Keď niečo chcem, robím to pre seba, keď niečo musím, robím to pre iných. Možno veľmi zjednodušený pohľad, každopádne, “chcieť” je vec osobnej voľby, zatiaľ čo “musieť” je niečo, čo je dobré pochopiť a osvojiť si za svoje, aby ste príliš netrpeli pri napĺňaní požiadaviek iných.   Čo sa teda skrýva za úspechom každého človeka,   ak nejde len o niečo tak malicherné a bežné ako “ robím niečo za niečo”?

Motivácia čerpá svoju energiu z emócii viac ako z rozumu. A práve v emóciách, ktoré sú pretavené do túžby po úspechu a v sebarealizácii v činnosti, ktorá nás extrémne baví, je ukrytý poklad - zdroj energie do práce - vnútorná motivácia. Chcete vedieť viac?

 

Život s koučom

 

Ako to bude prebiehať a čo vás na workshope čaká:

Budeme pozorne načúvať /svojmu vnútru/, nastavíme si zrkadlo, budeme sa hrať, komunikovať, nahlas premýšľať, hľadať riešenia, kresliť, precvičíme si predstavivosť a kreativitu. Workshop vám dá zopár dobrých tipov ako porozumieť samým sebe, nachádzať vlastné zdroje motivácie, rozlišovať medzi tým, čo chcete, mali by ste a musíte. Budeme hľadať  zmysel “prečo” to chcete a možnosti “ako” to chcete. Budeme sa snažiť o stav rovnováhy medzi emóciami k výsledku a k činnosti, ktorú milujeme. Workshop vás nasmeruje k novým pohľadom na tému s priamou väzbou na životnú situáciu, v ktorej sa nachádzate, k novým možnostiam a alternatívam riešenia.

 

Pre koho je workshop:

pre všetkých, ktorí potrebujú nakopnúť, hľadajú zdroje energie pre prácu, pre tých, čo chcú niečo začať, alebo vytrvať a tiež dotiahnuť niečo do úspešného konca. Ale tiež pre tých, ktorí hľadajú

  • zmysel a poslanie
  • kreativitu
  • úspech, výsledky
  • vnútornú motiváciu - chcenie

 

Praktické informácie:

Maximálny počet účastníkov 12

Cena zahŕňa - malé občerstvenie, písacie potreby

Po vyplnení a zaslaní prihlášky obdržíte informácie potrebné k úhrade. Prihláška na workshop je záväzná.

Vstupné je potrebné uhradiť vopred na účet a po úhrade je nevratné.

Ak máte záujem o workshop v inom termíne alebo máte záujem o individuálnu spoluprácu, kontaktujte ma na info@zivotskoucom.sk

 

Verím, že bodom, kde to všetko začína a končí je ten, že človek porozumie sám sebe, tomu, čo naozaj chce a ako to chce dosiahnuť. Poznanie samých seba nie je jednoduchá a už vôbec nie krátka cesta, ale je to cesta nastolenia rovnováhy a vedomá cesta každodennej radosti zo života...aj o tom je Život s koučom.

 

Teším sa na stretnutie s vami na tomto workshope.

Slávka Kočanová

medzinárodne certifikovaný kouč, váš partner a sprievodca pre Život s koučom

 

Workshop Po stopách vnútornej motivácie 27.9.2017

Život s koučom

 

 

Kontakt
Moje meno je Slávka Kočanová, som externý certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, ACC (ICF)
Kmeťová 13
Košice
+421 908 158 268

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2020 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET