"Kouč neradí. Kouč je osoba, ktorá ti poskytne bezpečný a dôverný priestor na znovuobjavenie tvojich pokladov, skrytého potenciálu, aby si si mohol a vedel poradiť sám. Najväčší odborník na tvoj život, si ty sám." Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"….

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1

Buďte sami sebou a objavte svoju jedinečnosť...

Tento inšpiratívny workshop vám dá zopár dobrých tipov ako porozumieť samým sebe, znovuobjaviť svoju jedinečnosť, ako napĺňať svoje vlastné predstavy, dôverovať vo vlastné schopnosti, nachádzať zdroje a znovuobjaviť skrytý potenciál. Workshop vás nasmeruje k novým pohľadom na vec a na situáciu, v ktorej sa nachádzate, ukáže vám nové možnosti ako životné situácie riešiť.

Život s koučom

 

“Buď tým človekom, ktorým CHCEŠ BYŤ,

NIE TÝM, ČO CHCÚ INÍ ABY SI BOL. ”  

 

Kedy:  máj 2019

Kde: Prešov

Trvanie workshopu: 3hod.

Cena: 20,- eur

 

Už vás niekedy napadlo položiť si otázku “Kto som?” alebo “Ako dobre sa poznám?”

 

A zamysleli ste sa nad tým, prečo sa stále dookola snažíme napĺňať to, čo sa od nás očakáva, čo od nás očakáva naše okolie, namiesto toho, aby sme napĺňali svoje vlastné predstavy?….Napríklad očakávanie byť lepšími, krajšími, rýchlejšími, výkonnejšími, dokonalejšími, bezchybnými….A čo keď našim poslaním na tomto svete, našou podstatou je skôr šíriť kľud, harmóniu, pohodu a lásku? A prečo si napríklad namiesto organizovania, objavovania, či tvorenia v pracovnej oblasti zvolíme radšej súťaženie, kariérny rast, riadenie druhých a dosahovanie ambicióznych cieľov za každú cenu? Prečo sa chováme tak, ako sa od nášho postavenia, od našej spoločenskej úlohy -  statusu očakáva, aj keď nám to je neprirodzené a necítime sa byť vo “vlastnej koži”?

Pretože nevieme, kto sme, alebo to odmietame prijať a máme obavy byť prirodzení? Pretože sa bojíme odmietnutia, sklamania a neúspechu? Pretože cítime tlak na našu dokonalosť?

Každý človek potrebuje nájsť "svoje doma". To je zo všetkého najdôležitejšie. Aby poznal sám seba a rozumel sám sebe. Aby mu bolo dobre so sebou samým. K tomu ale potrebuje vedieť, čo chce a čo nechce, čo mu robí dobre a čo nie, kam chce dojsť a čo je pre to ochotný urobiť.

 

"Nedostávame to, čo chceme. Dostávame to, čo sme."

 

Byť sám sebou si vyžaduje zbaviť sa všetkých závislostí, porovnávania, súťaženia a napodobňovania. Každý človek má schopnosť byť sám sebou, každý človek je výnimočný a to mu umožňuje byť sám sebou úplne prirodzene. Ak žijeme, sme výnimoční, každý z nás a preto sa máme tešiť, nech sme akíkoľvek. A tešiť sa máme aj z času, ktorý máme k dispozícii.

Buďme sami sebou, ale keď už v tom budeme, snažme sa byť ku sebe čo najviac úprimní...

 

Život s koučom

 

Ako to bude prebiehať a čo vás na workshope čaká:

Budeme pozorne načúvať /svojmu vnútru/, nastavíme si zrkadlo, budeme sa hrať, komunikovať, nahlas premýšľať, hľadať riešenia, kresliť, precvičíme si predstavivosť a kreativitu. Workshop vám dá zopár dobrých tipov ako porozumieť samým sebe, dôverovať vo vlastné schopnosti, nachádzať zdroje a znovuobjaviť skrytý potenciál, pochopiť a prijať realitu, slobodne si zvoliť cestu. Workshop vás nasmeruje k novým pohľadom na vec a životnú situáciu, k novým postojom a možnostiam riešenia.

 

Pre koho je workshop:

Pre všetkých, ktorí hľadajú odpovede na to, kto som, v čom som výnimočný/á a v ktorých situáciách sa cítim byť skutočne a prirodzene sám/a sebou. Pre tých, ktorí túžia po kvalite života, dobrých vzťahoch, objavení zmyslu života, poslania, osobnom rozvoji, životnej spokojnosti a rovnováhe. Nie len pre ženy :-)

 

Život s koučom


Praktické informácie:

Maximálny počet účastníkov 12

Cena zahŕňa - malé občerstvenie, písacie potreby

Po vyplnení a zaslaní prihlášky obdržíte informácie potrebné k úhrade. Prihláška na workshop je záväzná.

Vstupné je potrebné uhradiť vopred na účet a po úhrade je nevratné.

Ak máte záujem o workshop v inom termíne alebo máte záujem o individuálnu spoluprácu, kontaktujte ma na info@zivotskoucom.sk


Verím, že bodom, kde to všetko začína a končí je ten, že človek porozumie sám sebe. Poznanie samých seba nie je jednoduchá a už vôbec nie krátka cesta, ale je cestou nastolenia rovnováhy a cestou každodennej radosti zo života...aj o tom je Život s koučom.

Teším sa na stretnutie s vami na tomto workshope.


Slávka Kočanová

certifikovaný kouč, váš partner a sprievodca pre Život s koučom

 

Workshop Buďte sami sebou!  29.3.2017

Život s koučom

Workshop Buď sama sebou, buď jedinečná! 17.3.2017

Život s koučom

Kontakt
Moje meno je Slávka Kočanová, som externý certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, ACC (ICF)
Kmeťová 13
Košice
+421 908 158 268

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2020 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET