"Kouč neradí. Kouč je osoba, ktorá ti poskytne bezpečný a dôverný priestor na znovuobjavenie tvojich pokladov, skrytého potenciálu, aby si si mohol a vedel poradiť sám. Najväčší odborník na tvoj život, si ty sám." Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"….

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1

Život v rovnováhe

Život s koučom

 

Našli ste si už svoju životnú rovnováhu? A kvôli čomu vlastne? Však všetko je tak, ako má byť. Alebo nie.....?

Veľa ľudí si myslí, že úspech v jednej oblasti, môže vynahradiť neúspech v ostatných. Naozaj je to tak?
 

"Naozajstný úspech si vyžaduje rovnováhu." Stephen Covey
 

Všetko okolo nás sa mení a mení sa závratnou rýchlosťou. A čo my? Svet už nikdy nebude taký, aký je dnes. Dokážeme v tomto svete promptne reagovať, prispôsobiť sa, vyrovnať sa so zmenami, ktoré do nášho života prichádzajú? Ideálne by bolo bez ujmy na zdraví, lebo o to tu predsa ide - dosiahnuť zmeny v myslení nás ľudí. Ako z "musieť sa prispôsobiť" urobiť "chcieť sa prispôsobiť" zmenám a dobe, ktorá je nestabilná a rýchla?

Ako dosiahnuť stav vyrovnanosti a rovnováhy?

Kde začať? Možno na tomto zážitkovo-inšpiratívnom workshope.


Kedy: Február 2022

Kde: ONLINE

Trvanie workshopu: 180 min.

Cena workshopu: 25,- eur

 

!!! Špeciálna ponuka 2v1:  59,- eur !!!

Ponuka obsahuje 3 hodinový workshop, materiál. 

+ 1 hodina individuálneho koučovania online /60-90min./

Túto ponuku odporúčam v tom prípade, ak chcete na svojej rovnováhe popracovať aj individuálne. Termín individuálneho koučovania si dohodneme po prihlásení sa na tento workshop. 

 

Ako to bude prebiehať a čo vás na workshope čaká:

Budeme pozorne načúvať /svojmu vnútru/, nastavíme si zrkadlo, budeme sa hrať, komunikovať, nahlas premýšľať, hľadať riešenia, precvičíme si predstavivosť, kreativitu, budeme balancovať, zamýšlať sa nad životom a nad tým, čo je pre vás skutočne dôležité a čo by ste chceli zmeniť tak, aby dobre bolo....vám.

Pre koho je workshop:

pre všetkých, ktorí chcete už konečne vykročiť z "kolotoča" a vybalancovať si svoj život, ujasniť si poriadne, čo je vo vašom živote to najdôležitejšie. Ale aj pre tých, ktorí hľadajú odpovede na to, ako má ich život v rovnováhe vyzerať a tiež pre každého kto si chce:

- poupratovať vo svojom vnútri, nájsť odpovede

- zladiť priority s vnútornými hodnotami a životnými postojmi a túži po kvalite života, objavení zmyslu života, osobnom rozvoji, pracovej, životnej spokojnosti a rovnováhe.

 

Praktické informácie:

Maximálny počet účastníkov 15

Špeciálna ponuka 2v1: zahŕňa navyše individuálny koučing  online /60-90min./

Váš záujem o špeciálnu ponuku prosím uveďte v predmete prihlášky. /Mám záujem o špeciálnu ponuku 2v1/

Po vyplnení a zaslaní prihlášky obdržíte informácie potrebné k úhrade. Prihláška na workshop je záväzná.

Poplatok za workshop je potrebné uhradiť vopred na účet a po úhrade je nevratný.  Vaše miesto na workshope Vám viem garantovať len včasnou úhradou registračného poplatku. Registračný poplatok sa vracia len v prípade, ak sa akcia nebude konať.

Ak máte záujem o workshop v inom termíne alebo máte záujem o individuálnu spoluprácu, kontaktujte ma na info@zivotskoucom.sk

 

 

Teším sa na stretnutie s vami a verím, že udržať si rovnováhu bude váš najúspešnejší pohyb v živote. 


Slávka Kočanová

medzinárodne certifikovaný kouč /ACC/

Váš partner v osobnom rozvoji a sprievodca pre Život s koučom

 

 

  •  

Kontakt
Moje meno je Slávka Kočanová, som profesionálny certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, PCC (ICF)
ČR +420 777 902 100
SR. +421 908 158 268
info@zivotskoucom.sk

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2023 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET