"Kouč neradí. Kouč je osoba, ktorá ti poskytne bezpečný a dôverný priestor na znovuobjavenie tvojich pokladov, skrytého potenciálu, aby si si mohol a vedel poradiť sám. Najväčší odborník na tvoj život, si ty sám." Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"….

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1

VENUJ KOUČING!

život s koučom

Obdarujte svojich najbližších darčekovou poukážkou od Život s koučom.

 

Máte vo svojom okolí niekoho, kto by sa potešil koučingu na svoje narodeniny?  Poznáte niekoho, kto by chcel koučovanie vyskúšať a ocenil by tento váš nápad s darčekom ako jedinečný a užitočný? Ak si myslíte, že by bol koučing skvelý tip na darček pre vás alebo vašich príbuzných, obdarujte seba a vašich najbližších darčekovou poukážkou od Život s koučom. 

 

Život s koučom

 

Venuj koučing! 

Koučovací program
KARIÉRA a ÚSPECH 
Koučovací program
ŽIVOTNÁ INVENTÚRA
Koučovací program
VZŤAHY  

 

Pre získanie darčekovej poukážky ma kontaktujte cez objednávku konkrétneho programu alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Do predmetu správy napíšte “darčeková poukážka napr. VZŤAHY”. Alebo mi jednoducho zavolajte a spolu dohodneme niečo výnimočné.

Prvé koučovacie sedenie je potrebné dohodnúť do troch mesiacov od zakúpenia darčekovej poukážky. Prvá informačná schôdzka je zdarma.

Kontakt
Moje meno je Slávka Kočanová, som externý certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, ACC (ICF)
Kmeťová 13
Košice
+421 908 158 268

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2020 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET