"Kouč neradí. Kouč je osoba, ktorá ti poskytne bezpečný a dôverný priestor na znovuobjavenie tvojich pokladov, skrytého potenciálu, aby si si mohol a vedel poradiť sám. Najväčší odborník na tvoj život, si ty sám." Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"….

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1

Chcieť nestačí - ako sa správne motivovať

Inšpiratívny a motivačný workshop o tom, ako (sa) správne motivovať,  o nachádzaní rozdielov medzi vnútornou a vonkajšou motiváciou a tiež o tom, ako rozvíjať vnútorné dôvody pre zmenu.

 

Život s koučom

 

Viete definovať,  čo vám chýba k tomu, aby ste dosiahli lepší výsledok? Čo potrebujete k tomu, aby ste s nejakou činnosťou začali?  Čo to je, čo vás motivuje vytrvať pri nejakej činnosti dlhodobo a čo by ste potrebovali k tomu, aby ste každú  akciu doviedli do úspešného konca? Verím, že tento inšpiratívny workshop vám dá odpovede na tieto otázky a poskytne vám trochu iný  pohľad na motiváciu ako takú, a taktiež na jej zdroje. 

 

„Ak to chceš vzdať, spomeň si na dôvod, prečo si začal.“

 

Kedy:  Január 2022

Kde: ONLINE

Trvanie workshopu:  180min.

Cena: 25,- eur

 

!!! Špeciálna ponuka 2v1:  59,- eur !!!

Ponuka obsahuje 3hod. skupinový koučing 

+ 1 hodina individuálneho koučovania online /60-90min./

Túto ponuku odporúčam v tom prípade, ak chcete na téme popracovať aj individuálne. Termín individuálneho koučovania si dohodneme po prihlásení sa na tento workshop. 

 

Počuli ste niekedy o tom, že tie najlepšie výkony  vznikajú bez motivácie? Ak to nie je motivácia, ktorá nás poháňa ako dvanásťvalcový motor k výkonu, tak čo to potom je? Venovali ste sa už niekedy nejakej činnosti s takou vášňou, že pre vás dosahovanie akýchkoľvek výsledkov nebol žiaden problém, naopak, parádne ste si užili všetko, čo ste si  zaumienili? 

Všimli ste si aj vy, že pri dosahovaní niektorých cieľov vám nerobí problém vytrvať, ale sú aj také túžby, vízie a ciele, ktoré nie a nie zrealizovať, resp. dotiahnuť do úspešného konca.

Motivácia čerpá svoju energiu z emócii viac ako z rozumu. A práve v emóciách, ktoré sú pretavené do túžby po úspechu a v sebarealizácii v činnosti, ktorá nás extrémne baví, je ukrytý poklad - zdroj energie do práce - vnútorná motivácia. Chcete vedieť viac?

 

Život s koučom

 

Ako to bude prebiehať a čo vás na workshope čaká:

Budeme pozorne načúvať, nastavíme si zrkadlo, budeme sa rozprávať, nahlas premýšľať, zdieľať skúsenosti, hľadať riešenia, kresliť, precvičíme si predstavivosť, naštartujeme kreativitu, a hlavne, budeme sa veľa pýtať. Workshop vám dá zopár dobrých tipov ako porozumieť samým sebe, nachádzať vlastné zdroje motivácie, rozlišovať medzi tým, čo chcete, mali by ste a musíte. Budeme hľadať  zmysel “prečo” to chcete a možnosti “ako” to chcete dosiahnuť. Budeme sa snažiť o stav rovnováhy medzi emóciami k výsledku a k činnosti, ktorú milujeme. Budeme hľadať spoločne dôvody pre zmenu a spôsoby ako vytrvať.

 

Pre koho je workshop:

pre všetkých, ktorí potrebujú nakopnúť, hľadajú zdroje energie pre prácu, pre tých, čo chcú niečo začať, alebo v niečom vytrvať a dotiahnuť to do úspešného konca.

 

„Vytrvalosť je tajomstvom všetkých víťazstiev.“  Victor Hugo

 

Praktické informácie:

Maximálny počet účastníkov 15

Špeciálna ponuka 2v1: zahŕňa navyše individuálny koučing online /60-90min./

Váš záujem o špeciálnu ponuku prosím uveďte v predmete prihlášky. /Mám záujem o špeciálnu ponuku 2v1/

Po vyplnení a zaslaní prihlášky obdržíte informácie potrebné k úhrade. Prihláška na workshop je záväzná.

Poplatok za workshop je potrebné uhradiť vopred na účet a po úhrade je nevratný.  Vaše miesto na workshope Vám viem garantovať len včasnou úhradou registračného poplatku. Registračný poplatok sa vracia len v prípade, ak sa akcia nebude konať.

Ak máte záujem o workshop v inom termíne alebo máte záujem o individuálnu spoluprácu, kontaktujte ma na info@zivotskoucom.sk

 

“ Uprostred svojho bytia máš odpoveď, vieš kto si, a vieš čo chceš…” Lao-c   

Verím, že jedného dňa si poďakujete, že ste to nevzdali.

 

Teším sa na stretnutie s vami na tomto workshope.

Slávka Kočanová

medzinárodne certifikovaný kouč, váš partner v osobnom rozvoji a sprievodca pre Život s koučom

 

 

 

 

Kontakt
Moje meno je Slávka Kočanová, som profesionálny certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, PCC (ICF)
ČR +420 777 902 100
SR. +421 908 158 268
info@zivotskoucom.sk

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2023 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET