"Kouč neradí. Kouč je osoba, ktorá ti poskytne bezpečný a dôverný priestor na znovuobjavenie tvojich pokladov, skrytého potenciálu, aby si si mohol a vedel poradiť sám. Najväčší odborník na tvoj život, si ty sám." Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"….

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1

Aká je vaša práca snov?

Inšpiratívny a kreatívny workshop o tom,

akú prácu nemôžete nerobiť.

 

Život s koučom

 

Viete, čo je to najdôležitejšie pri hľadaní práce, ktorá by vás mala napĺňať a dávať vám zmysel? Na základe akých hodnôt sa rozhodujete? Čo alebo kto vás pri hľadaní vašej vysnívanej práce inšpiruje a čo pre vás znamená úspech? Prečo robíte prácu, ktorú robíte?

Tento workshop vám ponúka bezpečný priestor na hľadanie odpovedí, priestor na sebarozvoj a príležitosť porozumieť samým sebe. Workshop vás má inšpirovať v prekonávaní samých seba, v posúvaní sa za hranice vašich možností a slúži ako navigácia k vašim skutočným potrebám, resp. k definovaniu toho, čo naozaj chcete.

 

Kedy: máj 2022

Kde: ONLINE

Trvanie workshopu: 3hod.

Cena: 25,- eur

 

Existujú dva dôvody, pre ktoré ľudia nerobia to, čo ich baví. Prvý je - neveria si, že to dokážu a ten druhý je - ľudia v okolí hovoria, že to nie je možné. V každom prípade, tomu začneme veriť. Buď sa vzdáme, alebo ani nikdy nezačneme. Pointa je, že všetko bolo nemožné, kým to niekto neurobil. Každý vynález, každá nová vec na svete, ľudia, ktorých najprv vysmiali.

 

„Najprv ťa ignorujú, potom sa z teba smejú, potom proti tebe bojujú, a potom vyhráš.“ Gándhí

 

Firma Deloitte zistila pri svojich výskumoch, že okolo 80 % ľudí nemá rado svoju prácu. Čo odlišuje zvyšných 20% ľudí, ktorí vášnivo vykonávajú prácu, ktorou menia svet, a ktorí každé ráno vstávajú inšpirovaní, od ostatných ľudí, tých 80 %, ktorí žijú život plný tichého zúfalstva?

Čo majú spoločné ľudia, ktorí menia svet a ktorí majú prácu, ktorá ich vystihuje a napĺňa? Títo ľudia sa stali expertmi na seba samých a expertmi v porozumení samým sebe…"...lebo ak neviete, čo hľadáte, nikdy to nenájdete".

 

“Kto nevie kam ide, nemôže sa čudovať, že príde niekde úplne inde.” Mark Twain

 

Problém je, že to za nás nikto iný neurobí. A preto je veľmi dôležité zistiť, aké sú naše jedinečné prednosti. Čo nás vždy baví od momentu, ako sa prebudíme, či sme za to platení, alebo nie a za čo nám ľudia najčastejšie ďakujú.

 

Ako to bude prebiehať a čo vás na workshope čaká:

Budeme sa veľa pýtať, pozorne načúvať /svojmu vnútru/, nastavíme si zrkadlo, budeme sa hrať, komunikovať, nahlas premýšľať, hľadať riešenia, kresliť, precvičíme si predstavivosť a kreativitu. Workshop vám dá zopár dobrých tipov ako porozumieť samým sebe, ako si uvedomiť a zhodnotiť súčasnú situáciu a tiež ako využiť vlastné doterajšie skúsenosti. Priestor bude aj na nachádzanie zdrojov radosti z činností, ktoré nemôžete nerobiť, zdrojov vnútornej motivácie, uvedomenie si toho, čo je pre vás skutočne dôležité....no a v neposlednom rade sú to inšpirácie, hľadanie podnetov a inšpiratívnych zdrojov....Workshop vás nasmeruje k novým pohľadom na tému s priamou väzbou na životnú situáciu, v ktorej sa nachádzate, k novým možnostiam a alternatívam riešenia.

Pre koho je workshop:

pre všetkých, ktorí si myslia, že im ušiel vlak a žiadna práca ich už nebaví a nenapĺňa. A tiež pre každého, kto potrebuje identifikovať, v čom je naozaj dobrý a čo sú jeho prednosti. Workshop je skutočne pre každého, kto si myslí, že patrí medzi tých 80% ľudí, ktorí si to do práce chodia skôr odtrpieť a nevidia žiadne svetielko na konci tunela, nevidia žiadnu príležitosť na zlepšnie ich situácie. Ale tiež pre tých, ktorí  pociťujú stagnáciu a nedostatok:

  • dôvery vo svoje schopnosti
  • zmyslu a napĺnenia
  • kreativity
  • radosti
  • vnútornej motivácie - chcenia

 

Život s koučomŽivot s koučomŽivot s koučomŽivot s koučom

 

Praktické informácie:

Maximálny počet účastníkov 15

!Workshop nedáva návod a ani rady, ako si nájsť, resp. získať pracovné miesto na trhu práce a nie je školením zručností!

Po vyplnení a zaslaní prihlášky obdržíte informácie potrebné k úhrade. Prihláška na workshop je záväzná.

Vstupné je potrebné uhradiť vopred na účet a po úhrade je nevratné.

Ak máte záujem o workshop v inom termíne alebo máte záujem o individuálnu spoluprácu, kontaktujte ma na info@zivotskoucom.sk

 

Verím, že bodom, kde to všetko začína a končí je ten, že človek porozumie sám sebe, tomu, čo naozaj chce a ako to chce dosiahnuť. Poznanie samých seba nie je jednoduchá a už vôbec nie krátka cesta, ale je to cesta nastolenia rovnováhy a vedomá cesta každodennej radosti zo života...aj o tom je Život s koučom.

 

Máte pocit, že leziete už dosť dlho po rebríku, ktorý nikam nevedie?

Aká je to práca, ktorú nemôžete nerobiť? 

Aká je vaša práca snov?

 

Teším sa na stretnutie s vami na tomto workshope.

 

Slávka Kočanová

certifikovaný kouč, váš partner a sprievodca pre Život s koučom

 

 

 

Kontakt
Moje meno je Slávka Kočanová, som profesionálny certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, PCC (ICF)
ČR +420 777 902 100
SR. +421 908 158 268
info@zivotskoucom.sk

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2023 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET