"Nie je vždy nevyhnutné, aby nám niekto radil….Každý má svetlo pravdy vo svojom srdci a ak sme dostatočne uvedomelí a pokojní, odpoveď nájdeme vo svojom vnútri. No vždy potrebujeme niekoho, kto kladie dobré otázky"…. Život s koučom

1

“Dobrý život je proces, nie je to stav bytia. Je to smer, nie cieľ.” Carl Rogers

1

“Prekážky sú tie hrozné veci, ktoré vidíte, keď spustíte oči zo svojho cieľa.” Henry Ford

1

"Najjednoduchší spôsob ako prekonávať životné prekážky, je nájsť zmysel v ich prekonávaní."

1

“Všetko, čo nás irituje na druhých, nás môže viesť k porozumeniu samých seba.” Carl Gustav Jung

1
Prečo radšej ako správy pozerám rozprávky a prečo by mali mať v “Telke” po celý rok Vianoce.  
čítaj viac >>
Počuli ste už niekedy o tom, ako domorodci v pralese lovia opice? 
čítaj viac >>

VENUJ KOUČING - darčeková poukážka

život s koučom

Máte vo svojom okolí niekoho, kto by sa potešil koučingu ako darčeku? Poznáte niekoho, kto by chcel koučovanie vyskúšať a ocenil by tento váš nápad ako jedinečný a užitočný? Ak si myslíte, že by bol koučing skvelý tip na darček pre vás alebo vašich príbuzných, obdarujte seba a vašich najbližších darčekovou poukážkou od Život s koučom. 

 

Pre získanie darčekovej poukážky ma kontaktujte cez objednávku konkrétneho programu alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Do predmetu správy napíšte “mám záujem o darčekovú poukážku”. Alebo mi jednoducho zavolajte a spolu dohodneme niečo výnimočné.

Prvé koučovacie sedenie je potrebné dohodnúť do troch mesiacov od zakúpenia darčekovej poukážky. Prvá informačná schôdzka je zdarma.

Kontakt
Moje meno je Slávka Kočanová, som externý certifikovaný kouč, Váš partner v oblasti osobného rozvoja, životných zmien, v profesnej a podnikateľskej sfére a Váš sprievodca pre Život s koučom.

Ing. Slávka Kočanová, ACC (ICF)
Kmeťová 13
Košice
+421 908 158 268

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a budeme (spol. DE-WORKS, s.r.o. - poskytovateľ koučingových a poradenských služieb pod názvom Život s koučom - Slávka Kočanová) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre vzájomnú komunikáciu a súhlas so zasielaním obchodných ponúk a informácií. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-maila.

©2019 Život s koučom | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET